قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی احیا تجهیز به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت احیا تجهیز هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط احیا تجهیز به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات احیا تجهیز است.

توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین احیا تجهیز از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین و مقررات

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های احیا تجهیز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های احیا تجهیز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

در وهله اول به دستور وزارت بهداشت و اداره کل تجهیزات پزشکی تعویض و یا استرداد کالای مصرفی پزشکی ممنوع می باشد ( پس لطفا قبل از خرید کالای مورد نظر اطمینان حاصل نمایید.)

توافق میان کاربر و فروشگاه احیا تجهیز

فروشگاه اینترنتی احیا تجهیز در خدمت شماست مشروط بر این ‌که شما قواعد، شرایط و تذکرات یادشده در این‌ جا را بدون حک و اصلاح بپذیرید. استفاده شما از فروشگاه اینترنتی احیا تجهیز شامل موافقت شما با تمامی این قواعد، شرایط و تذکرات است.

ممنوعیت استفاده غیرقانونی

به‌عنوان یکی از شرایط استفاده شما از این سامانه، ضمانت می‌دهید که فروشگاه اینترنتی احیا تجهیز را به منظور کاربردهای غیرقانونی یا منع‌ شده توسط قواعد، شرایط و تذکرات به کار نخواهید برد. شما مجاز نخواهید بود که پایگاه اینترنتی فروشگاه احیا تجهیز را در مسیری که ممکن است منجر به تخریب، از کار افتادن، بالا رفتن ترافیک بیش از حد یا آسیب‌رسانی به پایگاه اینترنتی فروشگاه احیا تجهیز شود و یا با استفاده دیگر اعضا از پایگاه اینترنتی فروشگاه احیا تجهیز تداخل داشته باشد، به کار ببرید. شما مجاز به دست‌یابی یا تلاش برای دست‌یابی به مطالب و اطلاعات از طریق مسیرهایی که عمدا از جانب پایگاه اینترنتی فروشگاه احیا تجهیز برای چنین امری تعبیه نشده، نیستید.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات احیا تجهیز اقدام کند.
همچنین از آنجا که فروشگاه اینترنتی احیا تجهیز یک وب‌سایت خرده‌ فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

بدیهی است اشخاص یا شرکت هایی که قصد خرید محصولات عمده را به منظور همکاری و فروش، دارند باید از طریق تماس با ما اقدام به خرید نمایند.

لینک به سایت‌ ثالث

فروشگاه احیا تجهیز ممکن است شامل لینک‌هایی به سایر سایت‌ها باشد. سایت‌های لینک‌شده تحت کنترل این فروشگاه نیستند و این فروشگاه مسئول محتوای هیچ یک از سایت‌های لینک‌شده نیست؛ اعم از لینک‌های موجود در سایت‌های لینک‌شده، یا تغییرات و به‌ روز‌رسانی‌های سایت‌های لینک‌شده، فروشگاه احیا تجهیز مسئولیتی در قبال درآمدزایی اینترنتی یا هرگونه انتقال دریافت‌شده توسط سایت‌های لینک‌ شده ندارد. فروشگاه احیا تجهیز تنها به‌منظور تسهیل امر، این لینک‌ها را برای شما فراهم می‌کند و ثبت لینک‌ها در سایت به‌ منزله تایید آن سایت یا تایید امور مرتبط با گردانندگان آن‌ها نیست.

سلب مسئولیت

کالاهای حاضر در فروشگاه اینترنتی احیا تجهیز لزوماً در زمان ثبت سفارش در انبارهای این فروشگاه موجود نیستند، چرا که تهیه این اقلام از سوی احیا تجهیز و دیگر همکاران توزیع‌کننده مجاز صورت می‌پذیرد.

اطلاعات، نرم‌افزار، تولیدات، و خدماتی که در پایگاه اینترنتی فروشگاه احیا تجهیز موجود یا قابل دسترسی است ممکن است شامل اشکالات لبی و تایپی باشد. در این باب، تغییرات به‌طور دوره‌ای افزوده خواهد شد. فروشگاه احیا تجهیز و یا پشتیبانان آن ممکن است به‌ سازی‌ها و یا تغییراتی در پایگاه اینترنتی فروشگاه احیا تجهیز در هر زمانی ایجاد کنند. پیش‌نهادهای دریافت‌شده از طریق پایگاه اینترنتی فروشگاه احیا تجهیز نمی‌بایست در تصمیمات مالی، حقوقی، درمانی و شخصی مورد اتکا قرار گیرند و لازم است به منظور دریافت پیش‌نهادهای خاص و متناسب با وضعیت خود، با افراد متخصص و مناسب مشورت کنید.

فروشگاه احیا تجهیز و یا پشتیبانان آن هیچ گونه اظهاری پیرامون مناسب بودن، قابل اعتماد بودن، بهنگام بودن و دقت اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مرتبط موجود در پایگاه اینترنتی فروشگاه احیا تجهیز برای هرگونه کاربردی نخواهند داشت. تا حد نهایی مجاز شناخته‌شده توسط قوانین اعمال‌شده، تمامی اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مرتبط «به‌عنوان آن‌چه هست» و بدون هیچ نوع تضمینی مهیا شده‌اند. فروشگاه احیا تجهیز و یا پشتیبانان آن در این‌ جا تمامی ضمانت‌های مربوط به این اطلاعات، نرم‌افزارها، محصولات، خدمات و تصاویر مربوطه (شامل تمام ضمانت‌های ضمنی مربوط به خرید و فروش، تناسب با یک مقصود خاص، عنوان و نفی نقض قوانین) را سلب می‌کند.

محتوا

تجهیزات پزشکی احیا تجهیز نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل و نیز شرکت‏‌های سازنده محصولات استفاده می‏‌کند. لازم به ذکر است احیا تجهیز تضمین نمی‏‌کند که توصیفات محصول و یا دیگر مطالب مندرج در سایت عاری از خطا باشد. اگر محصول ارائه شده توسط احیا تجهیز دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.

وب ‏‌سایت احیا تجهیز هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد. سروﻳس‌‏های سایت آن‏گونه که هست ارائه می‏‌شود و سایت تجهیزات پزشکی احیا تجهیز تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

سایت احیا تجهیز ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، تجهیزات پزشکی احیا تجهیز هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
احیا تجهیز خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده در قسمت “تماس با ما” درج شده در سایت، با ما در میان بگذارید.

بستن
مقایسه
مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!