راهنمای خرید بهترین برند های نبولایزر

راهنمای خرید بهترین نبولایزر

در این راهنمای خرید نبولایزر قصد داریم نکاتی را برای آشنایی با بهترین مارک دستگاه نبولایزر عنوان کنیم. تهیه بهترین نبولایزر برای بیماران تنفسی که نیاز به استفاده از داروهای استنشاقی دارند، در بهبود بیماری آن‌ها تاثیرگذار است.

نبولایزر چیست؟

در درمان بیماران تنفسی که نیاز دارند تا دارو را به‌صورت پودر شده به ریه‌ها برساند، تا تاثیر سریع‌تری داشته باشد از دستگاه خاصی به نام نبولایزر استفاده می کنند. نبولایزر یا ریزپاش دارو مایع را به شکل ذرات ریز قابل استنشاق در می‌آورد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید مقاله نبولایزر چیست و چه کاربردی دارد؟ را مطالعه کنید.

برای اینکه بهترین نبولایزر را برای بیماران تنفسی یا کودکانی تهیه کنیم که توانایی مصرف داروها را ندارند، باید به سراغ بهترین مارک دستگاه نبولایزر برویم. در این راهنمای خرید نبولایزر در کنار معرفی برندهای مختلف به بین نکات کلیدی که قبل از خرید آن باید توجه کنید، می‌پردازیم.

کاربرد دستگاه نبولایزر

قبل از اینکه به راهنمای خرید نبولایزر بپردازیم، بهتر است با کاربردهای این دستگاه آشنا شویم. معمولاً در بیماری‌های مانند آسم، بیماری‌های انسداد ریوی یا در کودکان و افراد مسن که امکان مصرف دارو به صورت خوراکی را ندارند؛ از این دستگاه استفاده می‌شود.

مهم‌ترین مزیت این دستگاه را می‌توان مصرف سریع و کامل دارو دانست. از آنجایی که بهترین نبولایزرها دارو را به ذرات ریز میکرونی تبدیل می‌کنند، دارو خیلی سریع در ریه‌ها جذب شده و اثرگذاری آن به شدت افزایش می‌یابد. همچنین در مواردی که نیاز است تا چندین دارو با یکدیگر ترکیب شوند، استفاده از نبولایزر کاربرد زیادی خواهد داشت.

خرید نبولایزر با بهترین قیمت

خرید بهترین مارک های نبولایزر از احیا تجهیز

برای درمان موثر بیماری‌های تنفسی و ریوی باید به دنبال خرید نبولایزر از برندهای معتبر باشیم. در کنار کیفیت، قیمت نیز از موضوعات مهمی است که در خرید نبولایزر باید مورد توجه قرار گیرد. ما در فروشگاه احیا تجهیز بهترین مارک دستگاه نبولایزر را با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش به مشتریان عرضه می‌کنیم.

مهمترین نکات قبل از خرید دستگاه نبولایزر

نبولایزر دستگاهی است که استفاده از آن طولانی‌مدت است به همین دلیل در هنگام خرید آن باید به کیفیت، قیمت و کارآیی توجه داشته باشیم تا بیمار از استفاده آن، بهترین نتیجه را در درمان بیماری خود بگیرد. در ادامه به بیان مهترین نکات آن می پردازیم:

آشنایی با انواع دستگاه نبولایزر

نبولایزرها در دو دسته خانگی و بیمارستانی عرضه می‌شوند. نمونه خانگی نبولایزر دارای سایز کوچکتری است و برای مصرف دارو در خانه مورد استفاده قرار می‌گیرد. در نمونه بیمارستانی که دارای سایز بزرگتری است برای مراکز درمانی با تعداد بیمار زیاد قابل استفاده است.

بهترین نبولایزر برای بیمارستان ها

دستگاه‌های نبولایزر بر اساس تکنولوژیی تقسیم‌بندی می‌شوند که دارو را به ذرات میکرونی تبدیل می‌کنند. بهترین نبولایزرها از تکنولوژی‌های زیر استفاده می‌کنند:

  1. نبولایزر پنوماتیک: در این مدل ذرات دارو به حدود ۵ تا ۱۰ میکرون خرد می‌شوند. بهترین نبولایزر پنوماتیک با استفاده از فشار هوا، دارو را به ذرات افشانه تبدیل می‌کند؛
  2. نبولایزر مش کپ: در این مدل ذرات دارو به حدود ۲ تا ۶ میکرون تقسیم می‌شوند. این نوع نبولایزر برای داروهایی مناسب است که باید کاملاً حالت اسپری پیدا کنند؛
  3. نبولایزر التراسونیک: در این نوع دستگاه، دارو به ذرات حدود نیم تا دو میکرون تقسیم می‌شود.

برای خرید بهترین مارک دستگاه نبولایزر باید براساس دارو و تجویزی که پزشک انجام داده است به تهیه یک مدل مناسب بپردازیم.

معرفی بهترین مارک دستگاه نبولایزر

بهترین مارک های تولید کننده نبولایزر

در بازار تجهیزات پزشکی شاهد انواع برندهای نبولایزر هستیم. در این راهنمای خرید نبولایزر سعی کرده‌ایم تا برندهای مطرحی را معرفی کنیم که در بازار ایران موجود هستند: امرن، زنیت، بیور، و بی ول که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند. برای انتخاب بهترین برند دستگاه نبولایزر باید علاوه‌بر کارایی به خدمات پس از فروش و اعتبار فروشندگان نیز توجه کنیم.

بهترین نبولایزر را از کجا بخریم؟

نبولایزر از جمله تجهیزات پزشکی است که به‌طور مستقیم با سلامت افراد رابطه دارد. به همین دلیل تفاوتی نمی‌کند که دستگاه را به‌صورت حضوری و آنلاین خریداری می‌کنید، فقط در هنگام خرید باید از اصالت برند و اعتبار فروشنده مطمئن شوید. با تهیۀ یک نبولایزر با کیفیت تا سالیان سال نیاز به خرید مجدد نخواهید داشت.

اندازه نبولایزر

نبولایزر دستگاهی است که برای افراد مختلف (از کودکان تا بزرگسالان) مورد استفاده قرار می‌گیرد. معمولا بهترین مارک های دستگاه نبولایزر، سایزهای مختلفی را برای سنین مختلف در نظر می‌گیرند. در هنگام خریداری محصول باید به اندازه ماسک و توان دستگاه توجه داشته باشیم تا در موقع استفاده، ماسک نبولایزر به خوبی بر روی صورت قرار گیرد و دارو به شکل کامل وارد سیستم تنفسی شود.

کاربری آسان در بهترین برندهای دستگاه نبولایزر

راهنمای خرید نبولایزر و کاربری آسان آن

 

در راهنمای خرید نبولایزر به این موضوع تاکید می‌کنیم که بهترین نبولایزر، دستگاهی است که کاربری آسانی داشته باشد. از آنجایی که از نبولایزر افراد مسن یا دارای بیماری تنفسی استفاده می‌کنند باید طریقه آماده‌سازی آن و قرارگیری ماسک بر روی صورت (یا دهانی آن در دهان) ساده باشد.

جنس محصول نبولایزر

در هنگام خرید بهترین برند دستگاه نبولایزر باید به جنس محصول نیز توجه داشت. زیرا نبولایزر کالایی است که از آن در درازمدت استفاده می‌شود و جنس بدنه یا ماسک باید از پلاستیک با کیفیتی تهیه شده باشد تا بعد از مدتی زرد یا کدر نگردد. همچنین دستگاه باید مقاوم باشد تا در مقابل ضربه یا زمین خوردن دچار مشکل نشود.

سخن پایانی

برای بیماران تنفسی یا افرادی که باید دارای خود را به صورت افشانه استفاده کنند، خرید بهترین نبولایزر اهمیت زیادی دارد. در راهنمای خرید نبولایزر به معرفی نکاتی پرداختیم که در تهیه این دستگاه باید مورد توجه قرار گیرد. تهیۀ بهترین مارک دستگاه نبولایزر با توجه به شرایط و نیازهای بیمار باعث می‌شود تا در هزینه‌های درمان به شکل قابل توجهی صرفه‌جویی شود. مشورت با پزشک معالج و خرید محصول از فروشگاه‌های معتبر از نکات مهم در خریداری نبولایزر است.

مقایسه محصولات
لیست مقایسه محصولات شما خالی می باشد!